top of page

Dla kogo jestem

my lessons 6.jpg

Spróbuję zgadnąć :)

Uczysz się angielskiego...

#“Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem” (Konfucjusz)

idzie Ci całkiem dobrze, masz motywację do nauki i chcesz więcej, a Twój lektor ma Ci pomóc rozwinąć skrzydła i rozbudzić prawdziwą pasję do języka angielskiego poprzez zajęcia skrojone na Twoje potrzeby, nastawione na komunikację, ale gdy trzeba, pomocne w opanowaniu struktur gramatycznych. Oczekujesz, że lektor będzie wymagał, bo nauka języka to dla Ciebie przede wszystkim przyjemność, więc nie boisz się “zadań domowych”, ponieważ wiesz dobrze, że one tylko pomagają umieć więcej, a im więcej umiesz tym więcej możliwości przed Tobą i kolejne drzwi stają otworem.

 

#“Nie mogę nikogo niczego nauczyć. Mogę tylko sprawić, że zaczną myśleć.” (Sokrates)

Nie lubisz sztywnych schematów, nie chcesz setki razy bezmyślnie powtarzać zwrotów jak katarynka, uczysz się z nastawieniem na efekt, masz konkretny cel przed sobą i oczekujesz, że lektor będzie dla Ciebie wsparciem, drogowskazem i rzetelnym  źródłem informacji,  jednocześnie szukasz inspiracji i chcesz poznawać różne techniki zapamiętywania, chcesz wiedzieć jak się uczyć skutecznie, nie lubisz nudy, kreatywność to Twoja dobra znajoma, chcesz, by Twój lektor wierzył, że “sztuka nauczania była sztuką wspomagania odkrywania” (Mark Van Doren)

#“Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu, jeden, następny raz.” (T. Edison)
 

* Uczysz się angielskiego w trudzie i bez entuzjazmu, masz złe doświadczenia i powoli tracisz motywację, jak ognia boisz się mówić, (po prostu masz gulę w gardle…), gramatyka to wróg i po prostu nie wiesz jak się za to wszystko zabrać.

uczysz się angielskiego, bo musisz czyli masz przed Sobą bardzo konkretny cel - pisanie emaili w pracy, rozmowy telefoniczne, a może musisz przygotowywać prezentację, poprowadzić spotkanie po angielsku, lub po prostu pracujesz w międzynarodowym zespole i bez “small talk” ani rusz, a może jesteś uczniem 8 klasy i czeka Cię egzamin, jesteś maturzystą, bądź przygotowujesz się do egzaminu Cambridge B2 First/C1 Advanced.

#"Sukces jest sumą małych wysiłków powtarzanych dzień po dniu.” (R. Collier)

jesteś Rodzicem dziecka powyżej 8 lat i chcesz, żeby lekcje angielskiego Twojej pociechy nie polegały na wypełnianiu kserówek, albo siedzeniu nad książką, chcesz, żeby zajęcia były absorbujące, aktywne, wesołe, niezwykle przyjazne dziecku i dostosowane do Jego możliwości.

Chcesz, żeby Twoje dziecko doskonale się bawiło, dostając jednocześnie solidną porcję angielskiego przy każdym spotkaniu. Chcesz także, żeby lektor chętnie pomógł w zadaniu domowym, bądź przed klasówką, jeśli będzie taka potrzeba. Chcesz, żeby lekcje prowadzone były po angielsku, oswajając w ten sposób dziecko z językiem (nazywamy to imersją, czyli zanurzeniem językowym), a jednocześnie dając przestrzeń i wolność, by bezstresowo przejść z etapu biernego do aktywnego, bez przymuszania i wywierania presji - “czym skorupka za młodu…”

Pracuję tylko z osobami, które chcą. To jest mój  warunek - nie tzw. predyspozycje, zdolności, talent, ale chęć i deklaracja systematycznej nauki między lekcjami, żeby były wyniki kursant musi dać z siebie sporo, jeśli ktoś spodziewa się, że dokonam cudu podczas kilku godzin w miesiącu, będąc jedyną osobą, która się stara, to się nie dogadamy… Daję swoim uczniom swoją wieloletnią wiedzę, serdeczne wsparcie i mega energię, ale zaangażowanie musi płynąć z obu stron.

 

“Nic nie jest podawane na tacy. Każdy zawsze trafia na przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.” (M. Jordan)

 

“Praca wypełni dużą część twojego życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego co się robi.” (S. Jobs)

 

Zapraszam Cię  do współpracy, gwarantuję zajęcia w super atmosferze z absolutnym skupieniem się na Tobie i Twoich potrzebach :)

bottom of page